Kukës/ Krim në familje, burri masakron gruan me sëpatë

E Enjte, 05 Prill 2018 08:26

Krimi në familje godet sërish.

Këtë herë ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Borje të Kukësit, ku burri ka vrarë me sëpatë bashkëshorten e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:15 mbrëmjen e së mërkurës.

Policia bën me dije se, shtetasi Adem Tale, 75 vjeç, baba i 6 fëmijëve ka vrarë me mjete të forta, bashkëshorten e tij, shtetasen Z.T, 68 vjeçe.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta. Autori i krimit, pas ngjarjes, është larguar.

Policia po punon për kapjen e 75-vjeçarit.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 08:34

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Aktualitet

Nga borxhet te dhuratat/ Shkarkohet kryetarja e gjykatës së Apelit në Vlorë Alma Liçaj

Komisioni i Pavarur i Kulaifikimit vendosi shkarkimin nga detyra të Alama Liçaj, kryetare e Gjykatës së Apelit Vlorë. Kryetarja e Gjykatës së Apelit të Vlorës, Alma Liçaj u akuzua për fshehje...

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Aktualitet

Iu gjet drogë në makinë, kush është 34-vjeçari që humbi jetën në aksident (FOTO)

Një automjet i ngarkuar me drogë është aksidentuar në Lezhë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në rrugën rurale që lidh fshatin Kaçinar...

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Aktualitet

Sonila Meço i rikthehet ekranit, ja ekrani që ka zgjedhur

Gazetarja Sonila Meço rikthehet përfundimisht në ekran pas një periudhe të gjatë tërheqjeje nga televizioni por kurrsesi nga profesioni i saj dhe kontakti me publikun. Meço është bërë zyrtarisht pjesë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!