Konflikt me armë zjarri në Fushë-Krujë, plagosen dy vëllezër

E Enjte, 05 Prill 2018 12:04

Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në Fushë- Krujë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Shkak i konfliktit mendohet të jetë një çështje pronësie. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11.10 tek tregu i Fushë Krujës.

Sipas informacioneve paraprake, E.C., 17 vjeç dhe B.C., 25 vjeç janë dëmtuar me levë pas konfliktit me familjen e S. S. Ata janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia e cila ka mbërritur në vendgjarje ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 12:29

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...