68-vjeçari shqiptar, joshte 12 vjeçaret italiane në Facebook

E Enjte, 05 Prill 2018 13:17
foto ilustruese foto ilustruese

Një burrë 68 vjeçar nga Tirana është arrestuar, pasi joshte vajza 12 vjeçare italiane në facebook, duke I kërkuar video erotike, të cilat më pas I përdorte për t’I bërë shantazh që t’I sillnin të tjera.

Ai kishte hapur një profil fals në Facebook ku hiqej si një djalë 12 vjeçar dhe lidhte kontakte me këto vajza të mitura, të cilat I regjistronte gjatë videove erotike në kamera.

Ai është zbuluar pas denoncimit nga vajzat në prokurorinë italiane, e cila zbuloi se lidhja e tij me internet vinte nga Tirana.

Policia italiane ka mundur ta lokalizojë vendodhjen e tij dhe e kanë arrestuar. Mediat italiane thojnë se rrezikon deri në 9 vite burg.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 13:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!