Ngjarje e rëndë në Durrës ndërron jetë në spital fëmija 3 vjeç

E Enjte, 05 Prill 2018 14:20

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një fëmijë 3 vjeçar ka humbur jetën pasi është çuar me urgjencë në spital. Fëmija ndodhej në kopësht, kur ka shfaqur temperaturë të lartë dhe më pas është është dërguar me urgjencë në spital.

Mjekët e urgjencës thanë se fëmija ishte me të vjella.

Trupi u dërgua në morgun e spitalit për ekspertizë.

Pritet ekspertiza për zbardhjen e shkaqeve tw vdekjes.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 14:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!