VIDEO/ Me shpejtësi të lartë, makinat bëhen “përshesh” në Fier-Levan

E Enjte, 05 Prill 2018 15:48

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier- Levan. Një “Benz” është përplasur me një automjet tjetër “Citroen”, në vendin e quajtur “Çezma e Levanit”.


Paraprakisht mendohet që shkak i aksidentit të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën lëviznin mjetet.

Në videon e siguruar për “BalkanWeb”nga gazetari Ervis Kuçi duket momenti kur pas përplasjes ballore të dyja mjetet kanë përfunduar në kanalin në cep të rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka pasur ngadalësim në lëvizjen e automjeteve në këtë pjesë rruge, në të cilën jo rrallë herë ndodhin aksidente. /BW

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 15:51

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!