Nëna që humbi fëmijët në aksident jep mesazhin që i përlot të gjithë

E Enjte, 05 Prill 2018 16:57
Evisa Preka dhe Edmond Preka Evisa Preka dhe Edmond Preka

Gruaja e cila humbi fëmijët dhe bashkëshortin në një aksident rrugor disa javë më parë, i ka përlotur të gjtihë pas një komenti që ka bërë në rrjetin e saj social Facebook.

Ajo ka marrë komente të shumta ngushëllimi dhe pasi një e afërt e ngushëllon për humbjen e madhe, Evisi përgjigjet dhe i përlot të gjithë:

“O shpirti motres ato jane jeta ime bashk me mondin sic e the dhe ti jan fmi te lindur nga nje dashuri qe zdo te maroj kurr sepse visi vetem nje njeri deshti ne jete dhe ai ishte mondi im sepse i imi ka qen dhe do jet gjithmon pastaj me dhuroi tre bukuri te rradha qe jocdokush i ka pranaj un si nene dhe si grua do ja dal per to faqebardh gjithmon te ndihen krenar per mu sic jam un per zemrat e mia”, shkruan nëna fatkeqe në rrjete sociale.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 17:07

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Aktualitet

Ja cilat janë ushqimet që nuk duhet të blini nëse kanë këto fjalë në etiketë

Kujdesi më i mirë për veten është të siguroheni nëse trupi juaj ushqehet siç duhet. Por për ta bërë këtë, ju duhet të dini se cilat ushqime të shmangni. Këta...

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Globi

Trump: SHBA shqyrton rritjen e pranisë amerikane në Poloni

Presidenti Donald Trump tha të martën se po shqyrton me shumë seriozitet shtimin e pranisë së trupave amerikane në Poloni. Ai i bëri komentet në Shtëpinë e Bardhë, gjatë takimit me...

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Aktualitet

Vuçiq: Kemi përkrahjen e Kinës për Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot në Pekin ka theksuar se Serbia e ka përkrahjen e plotë të Kinës lidhur me çështjen e Kosovës, transmeton Koha.net. “Ne përkrahim politikën e një...