(Video) Berisha / Skandal, Veliaj dhunon punëtorët e krahut

Saturday, 12 May 2018 14:49

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër rast të dhunës ndaj qytetarëve nga policia e shtetit, të cilët përzënë punëtorët e krahut me dhunë tek dogana.

Nëpërmjet një video të dërguar në rubrikën ‘’Qytetari dixhital” duket mjaft qartë se si fallangat e policisë bashkiake kërkojnë të largojnë këta qyetarë.

Stausi i plotë

E padëgjuar ndonjehere!

Kriminelet me uniforme te Lal plehut perzene puntoret e krahut qe rrine ne kerkim te nje pune ditore tek dogana! Sb

Modifikuar më Saturday, 12 May 2018 15:04

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Aktualitet

Foto/ Kukësi përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Një stuhi e fortë kanë përfshirë rajonin e Kukës mesditën e kësaj të hëne. Siç shikoni dhe nga pamjet ajo ka tronditur banorët të cilëve iu është shkëputur edhe energjia elektrike. Qyteti...

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Aktualitet

Defekti në ashensor rrezikon të sëmurët me dializë në spitalin e Shkodrës

Të sëmurët me dializë  nuk mund të zbresin shkallët në spitalin e Shkodrës pasi ashensori gjatë gjithë ditës është jashtë funksionit. Siç duket dhe nga pamjet, njerëz me karrike me rrota...

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Aktualitet

Shpërthim në minierën e Kalimashit, hidhet në erë shtylla

Shpërthim në minierën e Kalimashit në Kukës. Policia deklaron zyrtarisht se i është vendosur eksploziv dhe është dëmtuar shtylla. “Më datë 23.09.2018, ora 23:20, në Kalimash, në vendin e quajtur ‘Boka...