(Video) Berisha / Skandal, Veliaj dhunon punëtorët e krahut

Saturday, 12 May 2018 14:49

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër rast të dhunës ndaj qytetarëve nga policia e shtetit, të cilët përzënë punëtorët e krahut me dhunë tek dogana.

Nëpërmjet një video të dërguar në rubrikën ‘’Qytetari dixhital” duket mjaft qartë se si fallangat e policisë bashkiake kërkojnë të largojnë këta qyetarë.

Stausi i plotë

E padëgjuar ndonjehere!

Kriminelet me uniforme te Lal plehut perzene puntoret e krahut qe rrine ne kerkim te nje pune ditore tek dogana! Sb

Modifikuar më Saturday, 12 May 2018 15:04

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.