Arrestohet shqiptari, i gjenden 30.7 kg kanabis në makinë

Tuesday, 15 May 2018 15:07

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke për trafik të lëndëve narkotike.

Arrestimi i tij u bë në afërsi të Kozanit.

Në mjetin me të cilin ai udhëtonte iu gjetën 30.7 kg kanabis, të paketuara në dy çanta udhëtimi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.