Dhjetëra vende, përfshirë Kinën dhe Rusinë, po ndjekin politika mjedisore që do të çonin në një rritje të temperaturës së…
Zbulohen detaje të reja nga operacioni i policisë në Elbasan që vuri në pranga Enver Çapjan dhe Naim Gjurin. Në…
Pjesmarrja e tifozeve te Uellsit ne sfiden me Sqhiperine me datë 20 nentor pritet që të jetë shumë e lartë Për…
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është paditur ditën e sotme nga banorët e Unazës së Re. Nga se…
I kërkuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda, Alban Gjegji 43 vjeç do të arrestohej nga forcat RENEA në shkurt…
Nga Bujar Vreto Pasi u informova nga banoret e fshatrave qe mbulohen nga rrjeti i ujësjellësit te ri se nuk…
Me më shumë se 1 500 vdekje të raportuara çdo vit nga infeksionet e shkaktuara nga bakteret rezistente ndaj antibiotikëve,…
Deputeti i PD dhe kreu i Departamentit të Shëndetësisë në këtë parti, Tritan Shehu ka reaguar sërish rreth mashtrimeve të…
Eliminatore skandaloze, vendi i fundit në grup, rinovimi i ekipit çalon, pak cilësi, atmosferë negative dhe tifozë që kanë humbur…
Muajin e ardhshëm pritet të finalizohet marrëveshja për uljen, deri në heqjen e plotë, të tarifave të roaming në vendet…
Gangsterët shqiptarë të bandave të drogës në Londër po mburren gjithnjë e më shumë për pasuritë e tyre në median…
Shtatë ditët e ardhshme të marrëveshjes Brexit do të jenë kritike për të ardhmen e Britanisë së Madhe. Paralajmërimi ka…

Lajmet e fundit

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Aktualitet

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali. Mediat italiane raportojnë se u desh ndërhyrja e gardianëve për...

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Globi

Daçiç: I kam thënë kancelarit austriak se vetëm një budalla del në anën e humbësit

Ministri i jashtë serb Ivica Daçiç, ka vazhduar të mburret pas dështimit të Kosovës për t’u bërë anëtare e Interpolit. Ai ka thënë se një rezultat i tillë tregon se pa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!