Gazetari i Top Channel, Endi Tufa po raportonte nga Shkodra për ndeshjen Shqipëri-Skoci që do të zhvillohet sot në mbrëmje,…
Gazetari David Beriain kthehet më 21 nëntor me një sezon të ri të “Clandestino” në DMAX, duke paralajmëruar një seri…
Mesohet se forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mësyrë sot me kontrolle në qytetin e Elbasanit dhe kanë rrethuar disa…
Janë arrestuar në flagrancë 9 shtetas, 5 prej të cilëve punonjës në Doganën e Qafë-Thanës, për veprën penale “Shpërdorim detyre”.Ata…
OSHEE ka reaguar lidhur me pretendimet e ngritura nga banorët e zonës së Astirit për ndërprerje të energjisë. Në një deklaratë…
Me foto të diktatorit Enver Hoxha në duar, komunistët kanë përkujtuar sot 74-vjetorin e çlirimit të Tiranës. Ata u mblodhën te…
Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur paraditen e sotme. Burime  nga policia…
Institucioni i Avokatit të Popullit njoftoi se po e ndjek me vëmendje situatën e krijuar mes qindra qytetarëve dhe autoriteteve…
Banorët e Unazës së Re të njohur si zona e “Astirit” në kryeqytet janë mbledhur sërish sot në protestë për…
Goditet një rast i trafikimit të lëndëve narkotike nga Vlora në Tiranë, duke sekuestruar 50 kilogramë kanabis sativa “çokollatë” dhe…
Lajm i fundit, nis çmontimi i Unazës së Re. Qe heret ne mengjes punonjesit e Bashkise se Tiranes kane nisur…
Pas qarkut të Vlorës, Fierit dhe Gjirokastrës, Policia e Shtetit ka publikuar skedat e 16 personave të shumëkërkuar nga policia…

Lajmet e fundit

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Bota Shqiptare

Vetëm 24 orë, gjashtë të vdekur nga aksidentet rrugore në Kosovë

Për 24 orë në Kosovë kanë humbur jetën gjashtë persona si pasojë e aksidenteve në trafik. Vetëm gjatë periudhës janar - tetor të këtij viti në Kosovë janë shkaktuar mbi 10...

Dashuria nuk konservohet

Lifestyle

Dashuria nuk konservohet

Është një e vërtetë rreth dashurisë. Gjithçka që kurseve e humbe, gjithçka që dhe/dhurove u shpërbleve, fitove u bë e jotja, u shpërbleve si nga Zoti ashtu edhe nga njeriu...

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Sport

Humbja e Shqipërisë pushton mediat, ja çfarë shkruajnë gazetat prestigjioze

Kur pritej që Shqipëria të synonte një fitore me goleadë, për të synuar një vend në Ligën B, ndodhi krejt e kundërta dhe kuqezinjtë kapitulluan me rezultatin e thellë 0-4...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!