Një 23 vjeçar i dyshuar si autor i vjedhjes së disa banesave në qytet është arrestuar nga policia e Vlorës.…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka uruar nxënësit për nisjen e vitit shkollor. “Të dashur nxënës dhe prindër, ju uroj…
Partia Demokratike në ditën e parë të shkollës për këtë vit ka denoncuar mbylljen e shkollave në të gjithë vendin.…
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar ditën e sotme përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, lidhur…
Kthjellimet vijojnë në zonat bregdetare por vranësira kalimtare do ketë në zonat malore kryesisht në ekstremin Verior. Pasditja fuqizon vranësirat…
E hëna e 17 shtatorit shënon edhe hyrjen në fuqi të tarifës për qarkullimin në Rrugën e Kombit. E teksa…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka uruar të gjithë fëmijët që nisin shkollën sot për herë të parë. Ajo ka…
Në këtë ditë të parë të shkollës, deputetët e Partisë Demokratike janë shpërndarë nëpër zonat e tyre, për të denoncuar…
Policia e Leçes ka ekzekutuar urdhër-arrestet për 11 person, duke vënë në pranga 6 shqiptarë dhe 5 shtetas italianë. Arrestimet…
Numri i fëmijeve që mësojnë në ciklin 9- vjecar po pëson ulje të frikshme nga viti në vit, si pasojë…

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...