Zbardhen përgjimet që çuan pas hekurave 16 persona në operacionin e koduar “272”, operacion që goditi grupin kriminal të trafikimit…
Një zjarr ka përfshirë ambientet e një apartamenti në katin e fundit të një pallati në lagjen “11 Nëntori” të…
Tregu i blegtorëve në Kukës rrezikon ekzistencën e tij. Tregtarët e gjësë së gjallë të ardhur nga zonat e thella…
Dy të rinj pjesë e një grupi turistësh ranë mesditën e sotme në një humnerë në zonën e njohur si…
Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave që po heton vdekjen e të arrestuarit ka marrë kamerat e sigurisë që…
Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në zonën që njihet si Shpella e Pëllumbasit në Tiranë. Sipas informacioneve…
Gjatë ditës së djeshme një 31-vjeçar pas një grindje me tre persona ka shtënë me armë. Policia ka arritur ta…
Jetmir Olldashi, gazetari që intervistoi ‘dëshmitarin X’, Albert Veliu, ka dhënë një konferencë për shtyp. Në deklaratën e tij ka…
Për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi një shpërthim në një pikë karburanti në Shkodër. Mësohet se ka…
Dërgohet për gjykim grupi i kryesuar nga Rinard Tata, dhe 10 persona të tjerë, të akuzuar për  shfrytëzim prostitucioni, pastrim…