Nuk ndalen denoncimet e rrjetit ndaj përballjes së rreme të Edi Ramës gjoja me studentët. Në fakt të gjithë të…
Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të…
Studentat që janë paraqitur mbrëmjen e sotme nëpër emisionet televizive duket sikur nuk janë ata të vërtetit që duhet të…
Nisma Thurje ka denoncuar të tjerë studentë të rremë që janë vendosur përballë Edi Ramës. Të gjithë të ftuarit në…
Anxhela Bakiasi iu prezantua një vajzë studente Edi Ramës në studion e Top Channel ku po pretendohet se po zhvillohet…
Të mbledhur tashmë pranë kryeministrisë studentët janë të vendosur që të marrin një përgjigje nga Edi Rama për kërkesat që…
Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk…
Edi Rama sonte është ulur në studion e Top Channel dhe përballë tij ka disa të rinj, të cilët thuhet…
Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e…
Studentët vijojnë protestën e tyre maratonë që prej orës 8 të mëngjesit të sotëm, ku nga fakultetet përkatëse u drejtuan…
I ulur mes studentëve, gazetari dhe drejtuesi i emisionit "360 gradë", Artur Zheji tha se nesër do ti bashkohet protestës.…
“Lidership dhe integritet”, ky ishte togfjalëshi që ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj drejtoi sot për Prokuroren e Përgjithshme e Përkohshme…

Lajmet e fundit

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!