Botohet libri për ish-komisarin e vrarë Artan Cuku

Hënë, 09 Prill 2018 18:59

Sot, në përvjetorin e parë të ndarjes nga jeta të drejtuesit të lartë të policisë Artan Cuku u organizua nga familjarët e Tij dhe miqt një aktivitet përkujtimorë. Një film dokumentar shumë prekës dhe një libër “ Artan Cuku- In memoriam” u prezantuan për të pranishmit. Gjej rastin të pëshëndes me mirënjohje të gjithë personalitetet që kanë shkruar në libër dhe ekipin që realizoi dokumentarin. Respekt për të gjithë të pranishmit e shumtë që ishin sot në aktivitet. Nderim e respekt me përulësi përgjithmonë për heroin e paharruar ARTAN CUKU.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Lifestyle

Instagrami vs. Realiteti: Fotot perfekte janë gënjeshtër e madhe

Ne të gjithë jemi familjarë me fotot perfekte të Instagramit, të cilat gjithmonë duken shumë të bukura për të qenë të vërteta. Ne nuk jemi gjithmonë të veshur bukur dhe...

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

Shëndeti

Kjo tortë e shijshme i ka vetëm tre përbërës

A dëshironi të pregatisni një ëmbëlsirë të shijshme, që njëkohësisht të jetë e lirë dhe jo më shumë përbërës? Mendoni se është ve vështirë, apo më keq akoma, e pamundur? Atëherë...

Shpend Ahmeti kurorëzon Elitën dhe Gjikon

Show-biz

Shpend Ahmeti kurorëzon Elitën dhe Gjikon

Elita dhe Gjiko kanë bërë betimin e tyre të dashurisë. Çifti i kanë thanë PO njëri-tjetrit, ndërsa kurorëzimin e tyre e ka bërë kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.  Ata tashmë kanë bërë...