Botohet libri për ish-komisarin e vrarë Artan Cuku

Hënë, 09 Prill 2018 18:59

Sot, në përvjetorin e parë të ndarjes nga jeta të drejtuesit të lartë të policisë Artan Cuku u organizua nga familjarët e Tij dhe miqt një aktivitet përkujtimorë. Një film dokumentar shumë prekës dhe një libër “ Artan Cuku- In memoriam” u prezantuan për të pranishmit. Gjej rastin të pëshëndes me mirënjohje të gjithë personalitetet që kanë shkruar në libër dhe ekipin që realizoi dokumentarin. Respekt për të gjithë të pranishmit e shumtë që ishin sot në aktivitet. Nderim e respekt me përulësi përgjithmonë për heroin e paharruar ARTAN CUKU.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!