"Femra nuk është Karrige "

E mërkurë, 13 June 2018 20:36

Nga Fjori Hysa

 

"Ju them te uleni, uluni mbi mua...rehatohuni,qetësohuni,perkëdheluni,puthuni,shtrëngohuni,ne dashuri kafshërohuni..."

" Të më thyhen brinjët,kockat të më bëhen dru,ky legen të marrë fund e të mos ankohet nga shtrëngimi i dashurisë suaj,nuk do të shikoj e dëgjoj asgjë..."

"Prit,mos u kthe,lakuriq do të mbetem nëse nuk do më blesh një palë rroba te hajrit."

"E njoh nderin po aq sa ju,dua si ju,kam trup si tuajin(dy duar,dy kembë,një legen,një kraharor me më pak brinjë,diku marr frymë edhe me të thyera, një kokë e një shpatull që ju puth e ju përqafon në mbështetjen tuaj.

" Nuk di të them; "Sa më Duan." Lutem kur më perdorni; "Mos me Përdhunoni." Si njëri- tjetrin të më doni.

Ju njerëz,ngrini zërin,dorën,nganjëherë edhe të dyja,kam parë të ngrihen me tërë forcën e trupit e të thonë :'Stop'.

Në mua ulet kushdo, e unë s'po ju ndaloj,sepse dua edhe unë të njoh dashurinë e të them: "Uau, e provova atë ndjesi!" Jam romantike? "Kam dashuruar edhe në shi !"

"Kur ai që unë e lejoj të qëndrojë mbi mua,i dehur, vjen e më shkelmon,më thyen si një gjë e pavlerë."

"Cfarë ekziston dhe është e pavlerë?" Ateherë, 'strukem poshtë',sikur te fshihem syresh dhe i pëshpëris vetes... :

"Ndryshomëni emrin, Asnjë Femër nuk meriton të poshtërohet."

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Aktualitet

Zbulohet ndeshja e trukuar nga grupi "Bajri"

Mes 11 personave të arrestuar si pjesë e grupit kriminal "Bajri", është edhe shtetasi Armir Grima, trajner i kombëtares së futbollit për femra i cili gjatë karrierës së tij sportive...

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Aktualitet

"Pronari më shikonte format, më kërkonte foto' 23 vjeçarja tregon ngacmimin seksual në punë

Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t’u punësuar.Por, në ambientet punëdhënëse që ajo ka frekuentuar...

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Aktualitet

Punime në stacionin Selitë, ja zonat pa energji elektrike nesër

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve në nënstacionin Selitës. OSHEE bën me dije se...