Vlonjatët parodizojnë këngën “Komshija” të grupit të mirenjohur West Side Family (Video)

Hënë, 03 September 2018 21:20

Dhe nuk janë Parodistët e njohur të Vlorës, siç ndodh ngahera, por janë dy të rinj, Genti dhe Teo, që me tekst të gazetarit vlonjat Ergys Alushi dhe kompozitorit Viktor Rapushi, ata që e kanë kthyer në parodi këngen hit të kësaj vere “Komshija”.

Parodia ka qenë surprisë për grupin e njohur shqiptar, që janë ndodhur në Vlore në një aktivitet pergjate bregdetit.

Parodia është mirepritur dhe pelqyer si prej tyre, por edhe shumë pushues që kanë qenë të pranishem kur ajo është kënduar.

Krijuesit e kësaj parodie premtojnë për bashkëpunimë të tjera dhe janë aktualisht duke punuar dhe per dy parodi te tjera.

Kënga është realizuar suprizë në një nga anijet turistike në Vlorë Julka unique.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Sport

Publikohen formacionet anti-Uells, Panucci nuk ndryshon

Shqipëria pret në "Elbasan Arena" Uellsin në një miqësore luksi. Kuqezinjtë do të tentojnë të bëjnë kthesën, pas asaj humbje turpëruese 4-0 ndaj Skocisë dhe përballë Bale me shokë kërkojnë vetëm...

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Aktualitet

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kalimin e procesit të vettingut për gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Arben Dollapaj. Sipas Komisionerit Publik, hetimi nga Komisioni i Pavarur i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!