Aktorja turke në zi, humb fëmijën në muajin e katërt

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:55

Begum Kutuk, aktorja e mirënjohur turke ka humbur fëmijën në muajin e katërt të shtatzanisë.

Aktorja e njohur turke ka humbur fëmijën në muajin e katërt të shtazënisë. 37-vjeçarja, e njohur si “Defne” e serialit “Një pjesë e imja”, po kalon tashmë moment të vështirë.

Vetëm dy javë më parë Kutuk kishte bërë publike shtazëninë e saj, ndërsa në media u shpërnda edhe një foto, ku ajo dukej në këtë pritje të ëmbël të fëmijës së parë, pas 8 vitesh martesë me karikaturistin e njohur Erdil Yasaroglu.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 18:11

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Ambasadori i SHBA, Scott: Më shumë guxim në bisedimet Kosovë – Serbi

Bota Shqiptare

Ambasadori i SHBA, Scott: Më shumë guxim në bisedimet Kosovë – Serbi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i është ankuar të premten ambasadorit amerikan në Beograd, Kyle Scott për taksën shtesë të vendosur nga autoritetet e Kosovës ndaj mallrave nga Serbia dhe...

Panucci: Duka nuk e ka thënë që rrezikoj, skuadra duhet të flasë në fushë

Sport

Panucci: Duka nuk e ka thënë që rrezikoj, skuadra duhet të flasë në fushë

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, në konferencën e tij para ndeshjes kundër Skocisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve, tha se duhet fitoja me patjetër kundër djemve të MekLish. Në fjalën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!