Kinema/ Rikthehet ‘Man in Black’

E Enjte, 05 Prill 2018 11:59

Man in Black është një ndër filmat më të pëlqyer nga publiku dhe shkak për këtë padyshim është edhe fakti që dy aktorët kryesorë janë shumë të talentuar dhe kanë arritur të thithin një numër të madh fansash të filmit në gjithë botën.

Mesa duket filmi së shpejti do të rikthehet sërish në tregun e flimave, por me disa ndyshime qe me siguri nuk do ti pëlqeni aspak.

Pavarëisht se Man in Black u luajt edhe dy herë të tjera nga po të njëtët aktorë, filmi rikthehet me një ndryshim rrënjësorë në kastin e aktorëve.

Dy aktorët kryesorë që startuan filmin janë zëvendësuar nga një dyshe aktorësh shumë të suksesshëm kanë  të cilët kaluajtur në filmin e famshëm Thor: Ragnrok.

Bëhet fjalë për Cheis Hemsworth dhe Teressa Thompson. Ky film pritet të rikthehet në maj të vitit që vjen, sepse aktualisht janë në hapat e para të pre produksionit

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!