S’do ta besoni transformimin e “frikshëm” të Tom Hardy (foto)

E mërkurë, 16 May 2018 18:47

Transformimi i aktorit Tom Hardy për rolin në filmin e ri “Fonzo” do t’ju bëj të gjithëve të rrini me gojë hapur.

Ylli i filmit “Peaky Blinders” do të luajë “Al Capone”, dhe as që diskutohet që ndryshimi i tij është “tronditës”.

40-vjeçari ka ndarë me fansat e tij në rrjetet sociale disa foto bardhë e zi nga prapaskenat e filmit, ku dhe ka treguar transformimin e tij të frikshëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.