Basha takon Rudy Guliano: Simboli modern i luftës kundër krimit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot me Rudy Gulianin, Kryebashkiakun që ka lënë më shumë gjurmë në historinë e New Yorkut. “Sot në Tiranë, pata nderin dhe kënaqësinë të takoj Rudy Guliani, simboli modern i luftës kundër krimit. Giuliani është shembulli si integriteti personal dhe ndjenja e shërbimit publik, janë arma më e fortë kundër së keqes”, shkruan Basha në një postim në rrjetet sociale.

 

 

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të bëhet publike. Fushat e detyrueshme janë shënjuar me *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>