Shqiptari kërkohet për vrasje, policia: Mos ju afroni, është i rrezikshëm

Tuesday, 21 August 2018 21:32

Një 34-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Mediat britanike shkruajnë se bëhet fjalë për Granit Shehun, i cili është një person i kërkuar në Shqipëri për vrasje.

34-vjeçari thuhet se ishte përfshirë në një grindje më 16 shtator 2015, në të cilin me një armë zjarri qëlloi dhe vrau një person.

I riu shqiptar përshkruhet si i bardhë, me flokë kafe të shkurtër. Ai dihet se ka lidhje me Londrën, Eastbournein, Leedonin dhe Midlandsin Perëndimor.

Për shkak të natyrës së shkeljeve që Shehu është shpallur në kërkim, policia britanike apelon që publiku të mos i afrohet atij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Ambasadori i SHBA, Scott: Më shumë guxim në bisedimet Kosovë – Serbi

Bota Shqiptare

Ambasadori i SHBA, Scott: Më shumë guxim në bisedimet Kosovë – Serbi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i është ankuar të premten ambasadorit amerikan në Beograd, Kyle Scott për taksën shtesë të vendosur nga autoritetet e Kosovës ndaj mallrave nga Serbia dhe...

Panucci: Duka nuk e ka thënë që rrezikoj, skuadra duhet të flasë në fushë

Sport

Panucci: Duka nuk e ka thënë që rrezikoj, skuadra duhet të flasë në fushë

Trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci, në konferencën e tij para ndeshjes kundër Skocisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve, tha se duhet fitoja me patjetër kundër djemve të MekLish. Në fjalën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!