Kapen me 125 kg drogë në Igumenicë, në pranga 2 shqiptarë

Diel, 26 August 2018 13:46

Plotë 125 kg marijuanë janë kapur sot në orët e para të mëngjesit në kufirin greko-shqiptar.

Burime nga Igumenica bëjnë me dije se janë arrestuar dy shqiptarë.

Personat e arrestuar janë Andrea Aliaj 24 vjeç, lindur në Vlorë, e Bledar Zotaj 34 vjeç lindur në Greskë.

Nuk dihen detaje të tjera për operacionin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si do të jetë moti ditën e sotme

Aktualitet

Si do të jetë moti ditën e sotme

Deri në mesdite vendi ynë paraqitet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta. Pasditja sjell zhvillim të vranësirave lokale në veri-verilindje duke lënë në ndikimin e motit të kthjellët dhe...

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Aktualitet

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Një plagosje me thikë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, në lagjen "28 Nëntori" pas Postës, ku shtetasi Marius Pajo 20 vjeç dyshohet se...

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!