Treni përplas makinën, vdes një grua

Tuesday, 04 September 2018 08:06

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Dush në komunën e Klinës, ku treni ka përplasur një makinë dhe një grua ka humbur jetën.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, i cili ka thënë që në mesin e të lënduarve ishin edhe dy fëmijë.

‘Aksidenti ka ndodhur mes një veture të tipit Mercedes në vendkalimin e trenit, ndërsa të lënduarit tjerë janë dërguar në QKUK’, tha Ibraj.

‘Për shkak të gjendjes së rëndë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, janë dërguar në QKUK, njëri është 7 vjeçar dhe 5 vjeçar’, ka thënë Ibra.auto_40610506-332941930778608-685775443877429248-n_1536004899-4943391536009593.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Aktualitet

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për lirimin e Klevi Likës, një nga katër të arrestuarit për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin...

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Bota Shqiptare

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Një mesazh i fortë rreth përpjekjeve të presidentit Thaçi për ndryshimin e kufijve ka ardhur nga ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass. Për Mass, jetësimi i idesë së Thaçit mund...

Ferrari zbulon makinën e saj më të fuqishme

Lifestyle

Ferrari zbulon makinën e saj më të fuqishme

Ferrari ka prezantuar atë që e quan makinën më të fuqishme që ka prodhuar ndonjëherë.   Mjeti që quhet Monza ka një dizajn ekstrem, që është i frymëzuar nga forma e makinave...