Aktori i njohur i humorit bëhet baba për herë të parë: Zoti na bekoi me një djalë

Tuesday, 04 September 2018 14:12

Aktori shqiptar i humorit, Visjan Ukcenaj, i cili është bërë i njohur nga emisioni humoristik “Apartamenti 2XL”, është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e mirë ai e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku shkruan se mbrëmë bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë.

“Mbrëmë Jona solli në jetë Djalin tonë. Zoti na bekoi me një Engjëll. Jam i lumtur që e ndaj dhe me ju Gëzimin më të madh të jetës. Këtë gëzim që i jep kuptim jetës”, shkruan aktori, për fëmijën e tij të parë, të cilit i urojmë jetë të gjatë!

visjan

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Taksat që rëndojnë biznesin – 11 në total, sigurimet shoqërore janë pagesa më e “kripur”

Aktualitet

Taksat që rëndojnë biznesin – 11 në total, sigurimet shoqërore janë pagesa më e “kripur”

Të bësh biznes në Shqipëri është e vështirë edhe për shkak të taksave. Jo më kot, Banka Botërore në raportin më të fundit të të bërit biznes, na rendit në...

ME FOTO/ Veliaj e inaguroi një muaj më parë, prishen pllakat e trotuarëve te “Zogu i Zi”

Aktualitet

ME FOTO/ Veliaj e inaguroi një muaj më parë, prishen pllakat e trotuarëve te “Zogu i Zi”

Projekti i rikonstruktimit të rrethrrotullimit të “Zogut të Zi” u përurua para një muaj nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Përveçse fotot e projektit në letër janë krejt e kundërta e asaj çfarë...

Aksidenti në Leister, zbulohet arsyeja e rrëzimit të helikopteri

Sport

Aksidenti në Leister, zbulohet arsyeja e rrëzimit të helikopteri

Është zbuluar shkaku sepse helikopteri që u rrëzua pranë stadiumit të Leister Sitit dështoi t’i përgjigjej komandës së pedalit së pilotit në momentin që u ngrit në ajër. Sipas asaj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!