Është sulmuar me gurë të hënën në mbrëmje në Krushevc të Serbisë një autobus nga Kosova që për destinacionin kishte…
Nga Zyra e Bashkimit Evropian në Prishtinë i është thënë dje gazetës “Zëri” se nuk ekziston asnjë afat dhe kohë…
Nxënësit e shkollave të mesme dhe policia greke janë përleshur sot gjatë protestave masive në qendër të Athinës, raporton Anadolu…
Ngjarja e djeshme në Bularat të Gjirokastrës, duket se ka acaruar marrëdhëniet Greqi-Shqipëri. Sot në një deklaratë për mediat në…
Në burgun e Shutkës në Shkup mësohet se ka rënë një zjarr, ku për pasojë kanë mbetur 4 persona të…
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka lutur të gjitha partitë opozitare të japin mesazhe pozitive për liberalizimin e vizave,…
Është mbajtur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, ku është vendosur që më 31 tetor të mbahet seanca e jashtëzakonshme për…
Një person është arrestuar dje në Deçan, pasi i njëjti ka therur me thikë një person. Policia ka njoftuar se…
Kosova po merr goditje të fortë nga një numër i madh i shteteve të Bashkimit Evropian në fazën e fundit…
Opozita ka thirrur një tjetër seancë të jashtëzakonshme në përpjekje për t’ia vendosur me rezolutë presidentit Thaçi vijat e kuqe…
Presidenti rus, Vladimir Putin ka lëshuar një paralajmërim të ‘ashpër’ ndaj përpjekjes së Kosovës që të krijojë ushtrinë. Sipas Moskës…
Shpesh herë Kylie Jenner poston në rrjetet sociale foto në të cilat tregon ngjashmërinë e të bijës së saj Stormi…

Lajmet e fundit

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Aktualitet

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Emisioni "360 Gradë" në Ora News, ka publikuar një video ekskluzive të një atentati me pagesë. Videoja është filmuar në shtator në Shqipëri. Gazetari Artur Zheji thotë se në video shihet një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!