Pesë trupat e pajetë të anëtarëve të familjes Sadikaj nga Suhareka, të cilët vdiqën tragjikisht pas një aksident trafiku të…
Një ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç bisedoi përmes telefonit me kancelaren gjermane, Angela Merkel. Vuçiç i kushtoi vëmendje…
Vëllai i 25-vjeçares A.S. që humbi jetën e saj bashkë bashkëshortin, dy fëmijët dhe vjehrrën në një aksident rrugor që…
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në kuadër të ceremonisë së inaugurimit të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoğan, ka takuar Kryeministrin…
Ka arritur në 40 numri i pjesëtarëve të komunitetit serb që kanë kërkuar largim nga Forca e Sigurisë e Kosovës…
Gazetari serb Stefan Cvetkoviqi, i cili po heton vrasjen e Oliver Ivanoviçit është dhunuar brutalisht në Beograd. Në njërin nga…
Lista e personave të shpallur në kërkim nga Policia e Kosovës për vepra dhe incidente të ndryshe është e gjerë.…
Policia italiane kapi më shumë se 26 kg drogë të llojit heroinën dhe kokainë, si dhe sekuestroi 39,000 euro cashh…
Dy shqiptarë, tre tunizianë dhe një italiane, të moshës nga 32 në 47 vjeç, janë arrestuar nga karabinierët sot në…
Policia në Kosovë bëri thirrje për shtim të kujdesit në trafik pasi që të dielën pesë anëtarë të një familjeje…

Lajmet e fundit

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Aktualitet

Vajza 5 vjeçe u shtyp në derën e shtëpisë, familja kërkon drejtësi: Autorin e liruan

Familjarët e 5-vjeçares që humbi jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në fshatin Kurjan të Roskovecit, kërkojnë që drejtësia të japë dënimin e merituar për drejtuesin e mjetit. 5-vjeçarja Afisela...

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Lifestyle

Fotogaleria/ 10 muzetë më të pabesueshëm të bizhuterive

Ekspozitat e bizhuterive mund të jenë mbresëlënëse. Duke parë bizhuteritë e mahnitshme dhe jashtëzakonisht të mëdha e të ekzagjeruara që i përkisnin mbretërve dhe mbretërshave, këta muze mund të jenë...

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Show-biz

FOTO/ Seksi dhe joshëse në Instagram, nuk do e besoni moshën

Ajo rregullisht e ndez “flakë” Instagramin e saj. Bëhet për 53-vjeçaren Elizabeth Hurley, e cila vazhdon të impresionojë fansat me format bombastike. Sot ajo zgjodhi një foto me bikini, që e...