JETA SEKSUALE E CATHERINE M

Hënë, 04 June 2018 12:35

JETA SEKSUALE E CATHERINE M.

Autori: Catherine Millet

Përkth. Elda Boriçi

Gjinia: Roman

199 f. 700 L

ISBN 99943-881-6-9

Jeta seksuale e Catherine M. është njëroman i shkruar nga kritikja e artit CatherineMillet dhe që u publikua në vendine saj të lindjes në Francë, në vitin 2001.Përkthimi në anglisht erdhi nga AdrianaHunter në vitin 2002.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dënimi i bandës së Shullazit, reagimi i ambasadores gjermane Schütz

Aktualitet

Dënimi i bandës së Shullazit, reagimi i ambasadores gjermane Schütz

Menjëherë pas ambasadës së SHBA, edhe Ambasada e Gjermanisë në vendin tonë e ka përshëndetur dënimin nga Krimet e Rënda të grupit të strukturuar kriminal të Emiljano Shullazit. Ambasadorja Susanne Schütz...

Dy vajza ndërrohen në maternitet, fati i njërës doli i tmerrshëm

Globi

Dy vajza ndërrohen në maternitet, fati i njërës doli i tmerrshëm

Kjo është ajo që ka marrë nga jeta një vajzë e cila në fakt fatin duhet ta kishte ndryshe, sepse plot 30 vjet më parë, e ndërruan në maternitet duke...

Tre ditë para ndeshjes, një tjetër futbollist braktis Kombëtaren

Sport

Tre ditë para ndeshjes, një tjetër futbollist braktis Kombëtaren

Ditën e sotme një tjetër futbollist ka vendosur që të largohet nga grumbullimi i Kombëtares për ndeshjet kundër Skocisë dhe Uellsit. Emir Lenjani ka braktisur përfundimisht grumbullimin e kombëtares, pasi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!