4 vjet pas vdekjes, ja cili ishte pishmani i Dr Florit

Hënë, 09 Prill 2018 11:41

Kanë kaluar plot 4 vjet që nga ndarja nga jeta e anëtarit t ë grupit West Side Family, Dr Florit.

Edhe pse u fol se grupi nuk do të vazhdonte të egzistonte më, prania e tye vazhdon të ndihet ende në tregun muzikor shqipëtar.

Dy anëtarët e mbetur të grupit, Landi dhe Miri e pranojnë që asgjë nuk është si më parë, por pikërisht me këtë, lidhet sipas tyre edhe pishmani i Dr Florit.

I ftuar së fundmi në emisionin “Thumb” Landi është shprehur se pishmai i Dr. Florit ishte kënga ‘Beso’ që ai e la përgjysmë.

“Pishmani më i madh është që dr. Flori nuk është më! Kjo është një hapësirë që nuk do mbushet kurrë, nuk kemi patur ndarje por sepse në fund dr. Flori kishte disa projekte të vetat që do ti zhvillonte, ndër këta ka qenë edhe “Beso”.- u shpreh Landi.

Dy djemtë kanë vendosur të vazhdojnë me projektet dhe për të përmbushur në një farë mënyre amanetin e shokut të tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndërron jetë foshnja e porsalindur, procedohen dy infermiere në Berat

Aktualitet

Ndërron jetë foshnja e porsalindur, procedohen dy infermiere në Berat

Një foshnje ka ndërruar jetë në Maternitetin e Beratit, pranë Spitalit Rajonal. Foshnja është lindur nën peshë, e për këtë arsye mbahej në inkubator. Edhe pse nuk dihen ende shkaqet e...

Kokainë me vlerë 3 mln sterlina, dënohet shqiptari në Angli

Aktualitet

Kokainë me vlerë 3 mln sterlina, dënohet shqiptari në Angli

Një gjykatë në Angli ka dënuar me 17 vite e 6 muaj burg në total një shqiptar dhe bashkëpunëtorin e tij britanik pasi janë shpallur fajtorë për trafik kokaine. Gjykata në...

Përjashtimi i opozitës nga KSA, Klajda Gjosha: Qeveria ka frikë nga e vërteta

Politikë

Përjashtimi i opozitës nga KSA, Klajda Gjosha: Qeveria ka frikë nga e vërteta

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha e ftuar ditën e djeshme në Fax News, ka folur për situatën e rënduar politike në vend, si dhe për përjashtimin e...

Sondazh

Nothing found!