I dërgon foto nudo për të kaluar natën me Mbretin e Instagramit

Premte, 21 September 2018 20:24

Ylli i një reality show amerikan, Kaitlyn Isham ka arritur të hyjë në një prej festave të mbretit të Instagramit, Dan Bilzerian.

Ai do të inaguronte kompaninë e kanabisit, por Kaitlyn nuk ishte në listën e të ftuarve. 29-vjecarja vendosi të dërgojë një mesazh tek grupi i tij, por i thanë se lejoheshin vetëm femrat e bukura.

“Unë nuk jam thesht një femër me fytyrë të bukur. Jam e zgjuar dhe strategjike kur vjen puna për të hyrë në festat e mëdha. Nuk do të gënjëj. Dërgova disa fotografi, përfshirë edhe ato nudo vetëm për të qenë pjesë. Hyra në një pronë luksoze me vlerë 100 milionë dollarë. Kurrë nuk kam qenë në një shtëpi kaq të shtrenjtë. Kishte femra të bukura kudo. Ylli i festës më në fund u duk me një lodër seksi në dorë dhe unë u trimërova që t’i flisja. Unë u prezantova tek ai si” bashkëshortja e tij e ardhshme shpirtërore “! I thashë se shenjat tona të astrologjisë janë të pajtueshme dhe se unë dua të jem mamaja e bebeve të tij”, tha Kaitlyn në një emision mëngjesi.

Modifikuar më Premte, 21 September 2018 20:26

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përplaset nga motori 2-vjeçarja në Fier

Aktualitet

Përplaset nga motori 2-vjeçarja në Fier

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se një motor ka përplasur një fëmijë rreth 2 vjeç në Baltëz. Fëmija e komunitetit...

Arrestohet 40-vjeçari në Durrës, u kap me mijëra paund të padeklaruara

Aktualitet

Arrestohet 40-vjeçari në Durrës, u kap me mijëra paund të padeklaruara

Policia Kufitare në bashkëpunim me Doganën dhe Sektorin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Durrës i bllokojnë një shtetasi nga Mati, 20.300 paund britanik, i cili nuk i deklaroi në...

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Sport

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Portugezi Cristiano Ronaldo është mbreti i rrjeteve sociale dhe jo vetëm në fushën e sportit, por edhe mes emrave të njohur të planetit. Ky përfundim erdhi falë një sondazhi të bërë...

Sondazh

Nothing found!