Françeska Jaçe ngre temperaturat, pozon e zhveshur nga vaska

Tuesday, 16 October 2018 20:59

Ish banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar sërish me postimin e saj.
Françeska Jaçe ka udhëtuar drejt Anglisë dhe prej andej ka publikuar një foto të nxehtë. Ajo ka treguar një pjesë të trupit të saj teksa gjendet e zhveshur brenda një vaske me ujë.

Me siguri kjo foto ka bërë shumë kuriozë, por Françi nuk ka dashur të zbulojë më tepër.

44255970-1889814451097061-5626093934385037312-n_1539706095-5793147.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!