Ish banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar sërish me postimin e saj. Françeska Jaçe…
Peshkimi është një nga hobit më të dashur të njerëzimit dhe larg saj nuk ka mbetur as bukuroshja seksi, Michelle…
Nevina Shtylla pas zhvendosjes në Top Channel vendos tanimë të rrëfejë arsyen e vërtetë të kalimit nga Klani në Top…
Sulmet në distancë mes personazheve publikë, kanë qenë gjithnjë e më të shpeshta. Një tjetër ka ndodhur së fundmi me…
Barack Obama gjithmonë e ka thënë hapur që bashkëshortja e tij, Michelle ka qenë mbështetja më e madhe. Në fjalimin…
Modelja australiane Jem Wolfie ka përshëndetur fansat e saj me një video shumë pikante në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka…
Mbrëmë ishte nata e tretë e spektaklit “Dance Ëith Me” dhe përveç performancave të konkurentëve pati edhe disa “përplasje” të…
Ajo është një nga supermodelet më të paguara në botë dhe e martuar me një nga atletët më të paguar.…
Këngëtarja Rihanna ka thënë se nuk mund të ishte më shumë krenare pasi u emërua ambasadore nga qeveria e Barbados.…
Tuna ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor. Ajo po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor me Seven…
Sipas orarit të paraparë, tashmë ka nisur dasma e madhe e Gjikos dhe Elita Rudit. Çifti po kurorëzojnë dashurinë e…
Një rrëfim tronditës ka bërë personazhi mjaft i njohur për publikun, Robert Aliaj. I ftuar në emisionin "Provokacija” të Mustafa…

Lajmet e fundit

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Aktualitet

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar pas vdekjes me titullin “Mjeshtër i Madh” rekordmenin e atletikës Sadik Demiraj. Demiraj u vlerësua sot gjatë një ceremonie nga Meta për kontributin e njohur shumëvjeçar...

Nis revolucioni kundër Zuckerberg, investitorët kërkojnë ta largojnë

Globi

Nis revolucioni kundër Zuckerberg, investitorët kërkojnë ta largojnë

Investitorë e mëdhenj publikë kanë mbledhur këshillin e administrimit për të përcaktuar rolin e ri presidentit të Facebook-ut, që do të jetë i çliruar nga kundërshtitë që kanë përfshirë kohët...

Një ditë pas dorëheqjes së Kotzias, zbardhet telefonata Trispras-Zaev

Globi

Një ditë pas dorëheqjes së Kotzias, zbardhet telefonata Trispras-Zaev

Një ditë pas dorëheqjes së ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias, mediat greke kanë zbardhur telefonatën që ka bërë kryeministri Alexis Tsipras me homologun e tij Zoran Zaev. Ky i fundit...

Sondazh

Nothing found!