Denoncimi i Berishës: Noriega shet Tahirin në kafene

Një bisedë me tona të larta e kryeministrit Edi Rama është dëgjuar nga dëshmitarë të shumtë në një prej lokaleve në kryeqytet. Biseda me tona të larta e Ramës besohet se ka qenë me ish-ministrin Saimir Tahiri. Bëhet fjalë për prova të reja që kanë mbërritur nga Itali, mbrëmjen e djeshme, gjë që kanë sjellë edhe kërkesën për arrestimin e Saimir Tahirit.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Noriega shet Saje qorrin ne kafene! Lexoni mesazhin e sapoardhur te qytetarit dixhital!!

“Përshëndetje Doktor. Isha ulur ne një lokal ku qëlloi te hynte Rama i cili nxinte i ter dhe po fliste ne telefon. Nuk vuri re se kishte njerëz apo e beri me qellim por po thoshte qe kishin ardhur materiale te reja shume implikuese ne lidhje me hetimet.”

 

 

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të bëhet publike. Fushat e detyrueshme janë shënjuar me *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>