Kur policia na do aq shumë sa të kap për fyti

Tuesday, 12 June 2018 08:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kursi i këmbimit/Dollari amerikan e Sterlina zhvlerësojnë lekun – Euro në vlera të pandryshuara

Aktualitet

Kursi i këmbimit/Dollari amerikan e Sterlina zhvlerësojnë lekun – Euro në vlera të pandryshuara

Dita e mërkurë ka nisur pozitive për dollarin amerikan pas rënies së regjistruar një ditë më parë. Valuta është rritur sot me 0.3 lekë për njësi kundrejt monedhës vendase duke...

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Lifestyle

Ju kujtohet kjo aktore? Nuk ua merr mendja kë e ka burrë

Vetë shikimi i fotove të vjetra është një process thuajse magjik, pasi është i aftë të zgjoj ndjenja dhe përjetime të thella, të ringall kujtime të fjetura, dhe poashtu të...

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Aktualitet

Ekonomia, problem mbetet krimi i organizuar, gjyqësori dhe të drejtat e pronësisë

Forumi Ekonomik Botëror ka publikuar raportin e fundit të Konkurrueshmërisë Globale (2018-2019), sipas të cilit, në sitën e 140 ekonomive botërore, Shqipëria renditet e 76-ta, me përmirësim prej 4 shkallëve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!