Foto/ Rexhepi për deputet me rilindjen!

Tuesday, 02 October 2018 13:59

Rexhep Rraja, djali i deputetit socialist Rrahman Rraja i akuzuar për dhunimin e Xhisiela Malokut, ka guxuar të kërcënojë edhe pas hekurave, duke thënë se do të shihemi në votime.

Menjëherë në rrjet kanë shpërthyer ‘ memet’, duke e cilësuar Rexhepin kandidat për deputet të partisë socialiste.

Të gjithë përdhunuesit, kriminelët, dhe hajdutët janë të ftuar të marrin pjesë në votimet për deputet të PS. Kandidaturat janë të hapura!

Nëse i zotëron të gjitha këto je absolutisht një aset

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!