Shqiptarja 21-vjecare, pjesë e një bande kriminale në Greqi

E mërkurë, 28 Mars 2018 22:38
Marilena Kocaj Marilena Kocaj

Një grup kriminal prej 8 personash që kryenin vjedhjen e motocikletave është kapur nga policia greke.Pas një operacioni të organizuar në datën 19 mars, janë vënë në pranga anëtarët e bandës, ku bënte pjesë dhe një shqiptare Marilena Kocaj, 21 vjec.

Pjesë e grupit ishin dhe 2 shtetas Bullgarë dhe Rumunë, si dhe një shtetase shqiptare e cila kishte si detyrë të mbikëqyrte lokalet gjatë kohës kur kryhej vjedhja.

Mësohet se vjedhja bëhej duke kërkuar në faqet e internetit të motorëve dhe në këtë mënyrë zbulonin vendodhjen e tyre.

Modifikuar më E mërkurë, 28 Mars 2018 22:41

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!