Video/ Skandaloze, Presidenti i Filipineve puth live punonjësen

Hënë, 04 June 2018 13:44

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte puthi një punonjëse filipinase gjatë një eventi live. Për këtë gjest të tij aji mori shumë kritika.

Duterte ishte duke folur përpara një turme njerëzish në Korenë e Jugut, kur ai thirri dy vajza në skenë dhe njërën prej tyre e bindi atë që ta puthte.

Të pranishmit në skenë u entuziazmuan duke duartrokitur, kryesisht punëtorët filipinas.

Veprimi i Presidentit filipinas u konsiderua si një “shfaqje e neveritshme e një presidenti paragjykues ndaj grave”.

Kjo është e disata herë që Duterte akuzohet për sjellje jo etike ndaj grave.

Modifikuar më Hënë, 04 June 2018 13:56

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Bota Shqiptare

Hetimi, mafia 1 mln euro/muaj me bastet, kompani dhe në Shqipëri

Është vlerësuar të paktën një milionë euro në muaj, fitimi i 20 agjencive bastesh të sekuestruara në provincat e Catanias, Siracuzas, Caltanissetta dhe Ragusas në kuadër të hetimeve rreth mafies...

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Plumb në kokë adoleshentit, në gjendje të rëndë në spital

Një plagosje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në qytetin e Peqinit. Report Tv ka mësuar se një adoleshent i moshës 15-vjecare është plagosur me një plumb në kokë...

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!