Cmendet 32-vjecari, qëllon 5 herë më armë komshiun, mësoni arsyen...

E Enjte, 29 Mars 2018 14:02
Michael Kourosh Sadeghi Michael Kourosh Sadeghi

32-vjeçari Michael Kourosh Sadeghi u arrestua në Denver të martën për vrasjen e komshiut të tij  42-vjeçar Dustin Schmidt

Policia gjeti viktimën të vdekur në oborrin e tij me të paktën pesë plagë me armë.

E fejuara e viktimës tha se fqinji i tyre u tërbua dhe i akuzoi ata për abuzim me qenin e tyre. 

Policia deklaroi se nuk e ka gjetur akoma motivin e krimit, por është duke investiguar.

Modifikuar më E Enjte, 29 Mars 2018 20:33

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...

I thyejnë brinjët dhe këmbët, ja pse kunati dhe djemtë masakruan 55-vjeçaren

Aktualitet

I thyejnë brinjët dhe këmbët, ja pse kunati dhe djemtë masakruan 55-vjeçaren

Gruaja 55-vjecare qe u masakrua për motive pronësie nga kunati dhe dy djemtë e tij, ndodhet ne gjendje kritike. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në fshatin Armathë të Qendrës...

Basha: Me mua Fushaj garonte në tendera, ndërsa tani ndryshohet ligji në favor të tij

Politikë

Basha: Me mua Fushaj garonte në tendera, ndërsa tani ndryshohet ligji në favor të tij

Një pjesë e mirë e atyre që kreu i PD-së, Lulzim Basha i etiketoi si oligarkë, që po “zhvatin” paratë e shqiptarëve me ndihmën e qeverisë, kanë bashkëpunuar edhe me...