VIDEO/ Mrekullitë ndodhin, shikoni si shpëton ky shofer nga ky aksident i tmerrshëm

Premte, 31 August 2018 21:23

Ky është momenti kur një furgon futet në korsinë e kundërt  të rrugës dhe përplaset në mënyrë të dhunshme  me një kamionçinë.

Por edhe pse aksidenti ishte i fortë dhe furgoni është shtypur i gjithi në pjesën e përparme të tij, Zoti duket se është treguar zemërgjerë me shoferin, duke i dhënë mundësinë të mos përsërisë të njëjtin gomarllëk.

Pamjet në video tregojnë se ai ka shpëtuar mrekullisht dhe zbret nga mjeti në këmbë. Aksidenti ndodhi në Ukrainë më 28 gusht.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj: Këtë vit do ta marrim vendimin për liberalizimin e vizave

Bota Shqiptare

Haradinaj: Këtë vit do ta marrim vendimin për liberalizimin e vizave

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është shprehur i bindur se këtë vit do të marrim liberalizimin e vizave. Këto komente Haradinaj i bëri në hapjen e dytë të Konventës së Veshmbathjeve...

Maradona tregon se përse Perez largoi CR7-ën nga Reali

Sport

Maradona tregon se përse Perez largoi CR7-ën nga Reali

Legjenda e futbollit në Argjentinë, Diego Armando Maradona, tregon arsyet që çuan presidentin e Real Madrid-it, Florentino Perez të shiste Cristiano Ronaldo-n te Juventus. “CR7 bëri mirë që iku. Dha gjithçka...

Shkencëtarët do të votojnë për ndryshimin e parë në njësinë matëse ‘kilogram’, pas një shekulli

Aktualitet

Shkencëtarët do të votojnë për ndryshimin e parë në njësinë matëse ‘kilogram’, pas një shekulli

Kilogrami është një nga njësitë matëse më të rëndësishme dhe më të përdorura gjerësisht në botë. Dhe sërish përkufizimi i kilogramit është gati për të ndryshuar rrënjësisht. Të premten, më 16 nëntor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!