Sulm me thikë brenda në muze, gruaja qëllon 4 persona

Diel, 02 September 2018 08:37

Në Mantova të Italisë, një grua me origjinë polake ka sulmuar me thikë katër persona, një prej të cilëve humbi jetën ndërsa tre të tjerë mbetën të plagosur.

Ngjarja ndodhi në muzeun “Canneto sull’Oglio”, ndërsa mediat italiane raportojnë se viktima është një punonjëse e këtij institucioni.

Mediat italiane kanë shkruar se gruaja ka kryer sulm edhe një natë më parë ndërsa që ajo u arrestua nga policia mbrëmjen e së shtunës.

Modifikuar më Diel, 02 September 2018 09:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Bota Shqiptare

"Gruevski"/ Vjen reagimi i parë i Maqedonisë kundër Hungarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë i ka dorëzuar Hungarisë notë proteste lidhur me ikjen e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe me kërkesën së tij për azil në Hungari. Sot në...

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Aktualitet

Gjykata e Lartë kthehet në depo me 30 mijë dosje që presin të shqyrtohen

Ndërtesa e Gjykatës së Lartë është kthyer në një depo dosjesh që nuk dihet se kur do shqyrtohen. Janë 30 mijë dosje pezull të vendosura në salla, korridore dhe zyrat...

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Lifestyle

Enrique Iglesias kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”. Këngëtari është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!