Aksident tragjik në Spanjë, humbin jetën 5 persona

Hënë, 03 September 2018 22:40

Pesë persona kanë humbur jetën në Spanjë, pasi një autobus u përplas me këmbët e një mbikalimi.

Aksidenti i rëndë ndodhi në Aviles të Asturias në veri të vendit ndërsa të plagosur nga përplasja mbetën 15 pasagjerë të tjerë.

Shkaqet e aksidentit nuk janë bërë ende të ditura por nga hetimet paraprake dyshohet se shoferi ka humbur drejtimin e mjetit për shkak të shpejtësisë së madhe ndërsa nuk përjashtohet edhe ndonjë defekt teknik.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Aktualitet

Shiste drogë në afërsi të shkollave, arrestohet 46 vjeçari i dënuar për vrasje

Policia e Durrësit finalizoi operacionin e koduar "Fusha e Rërës" duke vënë në pranga 46 vjecarin Ardian Llana. Në kuadër të masave për rritjen e parametrave të sigurisë në shkolla,  parandalimit...

Pija që kthen flokët e thinjura në ngjyrën natyrale

Lifestyle

Pija që kthen flokët e thinjura në ngjyrën natyrale

Kjo pije ka aftësinë për t’i kthyer flokët e thinjura në ngjyrën e tyre natyrale falë përbërësve të fuqishëm të cilët kanë përfitime të mrekullueshme shëndetësore Për më tepër, kjo pije...

Kështu dashurojnë shenjat e horoskopit

Lifestyle

Kështu dashurojnë shenjat e horoskopit

Kombinimi i dashurisë dhe i hormoneve është shumë i fuqishëm, kjo është e sigurt. Ne mund të mos duam ta pranojmë që bëhemi të bezsdisshëm kur biem në dashuri, por dashuria...