Pakoja e pazakontë mbërrin në dyqanin e bamirësisë, shokohen kur e hapin

Premte, 07 September 2018 08:40

 

Një ngjarje mjaft e rrallë ka tërhequr vëmendjen e mediave amerikane.

Në dyqanet e pasaçme, në të cilat kushdo mund të dërgojë pako për bamirësi, këtë herë ka mbërritur një pako mjaft e veçantë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Folridas.

Dhurata e cila arriti ditën e hënë në një nga këto dyqane, përmbante 2 kilogramë marijuanë dhe ishte përzier së bashku me pakot e veshjeve.

Menjëherë pasi hapi kutinë dhe pa marijuanën, punonjësi njoftoi policinë.

Autoritet menjëherë kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen, ndërsa nuk dihet nëse pakoja është dërguar gabimisht, apo me vetëdije.

Deri më tani nuk ka akoma asnjë të arrestuar.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Sport

Largimi i Panuccit, Duka: Nuk është në dorën time

Qëndrimi ose jo i Christian Panuccit është kthyer në një çështje në kombëtaren shqiptare. Rezultatet negative dhe loja e dobët kanë bërë që drejt italianit të vërshojnë kritika të shumta. Megjithatë...

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Aktualitet

KPK e kualifikoi, ndërkombëtarët kërkojnë përjashtimin e prokurorin

Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin për kalimin e procesit të vettingut për gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Arben Dollapaj. Sipas Komisionerit Publik, hetimi nga Komisioni i Pavarur i...

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Bota Shqiptare

Greqia, Bosnja,... vendet që bllokuan Kosovën në INTERPOL

Kosova dështoi sot të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të policisë, Interpol. Kosova në këtë mënyrë nuk ka arritur që të futet në mesin e 192 shteteve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!