Majmuni rrëmben fëmijën dhe e hedh në pus

Tuesday, 03 Prill 2018 15:47
foto ilustruese foto ilustruese

Një majmun mori një bebe nga shtëpia e tij ndërsa ai flinte dhe e rrëmbeu thotë nëna e fëmijës.

Agjencia e lajmeve AFP raporton se nëna ngriti alarmin pasi majmuni kërceu mbi një çati të afërt dhe u zhduk me fëmijën.

Pas një ditë kërkimesh, fëmija u gjet në një pus prapa shtëpisë së familjes. Dyshohet se kafsha e ka lënë aty.

Autoritetet në Indi i thanë BBC se rasti ishte shumë i pazakontë dhe tha se majmunët janë të njohur për sulme ndaj njerëzve në këtë zonë por ky është rasti i parë i këtij lloji.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Politikë

Kur e merr popullin për dele, më e mira në azil mund të përfundosh

Nga Naim Hasani Le te mësojnë sot me shume se kurrë drejtuesit e qeverise shqiptare dhe Kryerilindesi Edi Rama se as azili nuk i shpëton ata që abuzojnë dhe nënvlerësojnë, shajnë...

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Aktualitet

I hodhën granatë në lokal, zbulohen pamjet dhe e kaluara e errët e pronarit shqiptar

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje, një lokal në lagjen “Partizani” në Elbasan u sulmua me një granatë. Në momentin kur granata është hedhur nga persona ende...

Dalin emrat e 12 personave më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO)

Aktualitet

Dalin emrat e 12 personave më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO)

Edhe ditën e sotme, Policia e Shtetit ka publikuar emrat dhe fotot e personave më të kërkuar për qarkun e Gjirokastrës. “Ja 12 personat e kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!