Sherr në familjen Mbretërore të Spanjës, Mbretëresha dhe Princesha debatojnë në publik

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:05

 Në familjen Mbretërore të Spanjës ka  ndodhur një ngjarje e pahijshme,  teksa të ndodhur në Katedralen Palma  në  Majorca ato pozonin për fotografët.

Ka qënë pikërisht  princeshë Letizia ajo që është regjistruar në një moment tensioni, e cila ka tentuar të heqë dorën e Mbretëreshës  Sofia nga supi i njërës prej vajzave të saj.

Në një video të postuar në rrjetet sociale nga të pranishmit, Mbretëreshë Sofia ka marrë dy mbesat e saj për të pozuar, por është ndeshur me reagimin aspak miqësor të vajzës së saj, sjellje në fakt aspak e denjtë për një princeshë.

Në video vihet re edhe reagimi I vajzës së madhe të Princeshës Letizia, e cila heq me forcë duart e të dyjave, duke u ndjerë e bezdisur.

Në sy bie edhe veprimi I Mbretit Felipe Vl, i  cili afrohet drejt tyre për të qetësuar situatën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shkencëtarët do të votojnë për ndryshimin e parë në njësinë matëse ‘kilogram’, pas një shekulli

Aktualitet

Shkencëtarët do të votojnë për ndryshimin e parë në njësinë matëse ‘kilogram’, pas një shekulli

Kilogrami është një nga njësitë matëse më të rëndësishme dhe më të përdorura gjerësisht në botë. Dhe sërish përkufizimi i kilogramit është gati për të ndryshuar rrënjësisht. Të premten, më 16 nëntor...

Taksat që rëndojnë biznesin – 11 në total, sigurimet shoqërore janë pagesa më e “kripur”

Aktualitet

Taksat që rëndojnë biznesin – 11 në total, sigurimet shoqërore janë pagesa më e “kripur”

Të bësh biznes në Shqipëri është e vështirë edhe për shkak të taksave. Jo më kot, Banka Botërore në raportin më të fundit të të bërit biznes, na rendit në...

ME FOTO/ Veliaj e inaguroi një muaj më parë, prishen pllakat e trotuarëve te “Zogu i Zi”

Aktualitet

ME FOTO/ Veliaj e inaguroi një muaj më parë, prishen pllakat e trotuarëve te “Zogu i Zi”

Projekti i rikonstruktimit të rrethrrotullimit të “Zogut të Zi” u përurua para një muaj nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Përveçse fotot e projektit në letër janë krejt e kundërta e asaj çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!