GPS i drejton gabim, aksidentohet dhe vdes e gjithë familja

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:09

4 anëtarë të një familje kanë humur jetën ,në një aksident rrugor, pasi i kanë prerë rrugën një kamioni.

Aksidenti ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkohë që familja po kthehej nga pushimet në Florida.

Makina e tyre i ka prerë rrugën një kamioni në Titusville dhe shkak mendohet të ketë qenë pajisja e GPS e cila e ka sinjalizuar gabimisht drejtuesin e mjetit.

Në makinë ndodheshin prindërit dhe djali me bashkëshorten e tij, të cilët kanë vdekur menjëherë.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 17:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Aktualitet

Shqipëri-Skoci, Policia masa të rrepta për ndeshjen, ja rrugët që do të bllokohen në Shkodër

Policia e Shkodrës ka marrë masa të ashpra para përballjes mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Takimi do të luhet ditën e shtunë në orën 20:45 në...

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!