Martohen në një supermarket,mësoni arsyen

E mërkurë, 04 Prill 2018 19:54

Një çiftë Larry Spiering 69 vjeç dhe Becky Smith 61 vjeç janë martuar në një supermarket, pasi ishin takuar në atë vend 10 vjet më parë kur LARRY punonte aty.

Becky ishte futur në supermarket dhe I kishte dhënë numrin e telefonit në një copë letër, prandaj për ata ishte shumë e rëndësishme martesa aty.

Ata zgjodhën datën 1 Prill, pasi Larry festoon ditëlindjen në 2 prill dhe Smith në 3 prill.

Gjyqtari që kreu ceremoninë tha se ishte dasma e tij e parë në një dyqan ushqimesh.

Ndërsa çifti janë shprehur se ndjehen të lumtur që realizuan ëndrrën e tyre, ishte një ceremoni e thjeshtë dhe e bukur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...