KËNGËTARI GREK GRABITET NGA SHQIPTARËT

E Enjte, 05 Prill 2018 19:18

Këngëtari i njohur grek Lefteris Pantazis ka rënë pre e një grabitjeje dhe dyshohet se autorët janë shqiptarë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës së kaluar, kur dy persona me maskë kanë hyrë në shtëpinë e këngëtarit dhe kanë kërcënuar punonjësit e shtëpisë.

Ata kanë arritur të marrin 1mijë euro dhe stoli të çmuara.

Këngëtari i mirënjohur I tha mediave greke se ngjarja nuk u parandalua edhe pse shtëpia e tij ndodhej vetëm 50 metra larg stacionit të policisë në Vouliagmeni.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!