Bota/ Ngjarjet e një jave në disa foto

Premte, 06 Prill 2018 14:42

Firefighters rescue a motorist whose car became stuck as a flash flood washed over a road near Folsom, California, March 22, 2018

Zjarrëfikësit shpëtojnë një shofer që rrjedha e lumit I kishte marrë makinën. Ngjarja ka ndodhur në Kaliforni.

Rusty walks among debris after a violent storm swept through an area in northern Limestone County, near Ardmore, Ala., March 20, 2018

Qeni Rusty ecën përmes gërmadhave që kanë ngelur pas një stuhie.

Two lion cubs look up as they are released into a large enclosure in the Johannesburg Zoo, South Africa, March 19, 2018

Dy luan që shohin në një kafaz në kopshtin zoologjik në Afrikën e Jugut.

 

A staff member looks out from a curtain before a press conference at the Great Hall of the People in Beijing, China, March 19, 2018

Një anëtare e personelit shikon nga një perde përpara një konference shtypi në Pekin, Kinë.

Pakistani Air Force jets during an aerobatic performance for a military parade to mark Pakistan's Republic Day in Islamabad, March 21, 2018

Avionët e Forcave Ajrore në Pakistan gjatë një parade ushtarake.

 

 

Tourists visit India's famed monument of love, the Taj Mahal, in Agra, India, March 22, 2018

Turistët vizitojnë monumentin e famshëm të dashurisë në Indi.

Modifikuar më Premte, 06 Prill 2018 14:59

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...