Bota/ Ngjarjet e një jave në disa foto

Premte, 06 Prill 2018 14:42

Firefighters rescue a motorist whose car became stuck as a flash flood washed over a road near Folsom, California, March 22, 2018

Zjarrëfikësit shpëtojnë një shofer që rrjedha e lumit I kishte marrë makinën. Ngjarja ka ndodhur në Kaliforni.

Rusty walks among debris after a violent storm swept through an area in northern Limestone County, near Ardmore, Ala., March 20, 2018

Qeni Rusty ecën përmes gërmadhave që kanë ngelur pas një stuhie.

Two lion cubs look up as they are released into a large enclosure in the Johannesburg Zoo, South Africa, March 19, 2018

Dy luan që shohin në një kafaz në kopshtin zoologjik në Afrikën e Jugut.

 

A staff member looks out from a curtain before a press conference at the Great Hall of the People in Beijing, China, March 19, 2018

Një anëtare e personelit shikon nga një perde përpara një konference shtypi në Pekin, Kinë.

Pakistani Air Force jets during an aerobatic performance for a military parade to mark Pakistan's Republic Day in Islamabad, March 21, 2018

Avionët e Forcave Ajrore në Pakistan gjatë një parade ushtarake.

 

 

Tourists visit India's famed monument of love, the Taj Mahal, in Agra, India, March 22, 2018

Turistët vizitojnë monumentin e famshëm të dashurisë në Indi.

Modifikuar më Premte, 06 Prill 2018 14:59

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Politikë

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me deklaratën e turpshme të Edi Ramës, që tha se kriminelët le të vrasin njëri-tjetrin. Reagimi i deputetit: Kryekrimineli qe drejton qeverine u shpreh...

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Politikë

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka denoncuar edhe një herë se sistemi i shëndetësisë në Shqipëri është drejt kolapsit. Shehu shkruan se...

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Lifestyle

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Edhe përse është bërë nënë për herë të parë e një djali, Adelina Tahiri nuk ka hequr dorë nga muzika. Madje, do të rikthehet në tregun muzikor shqiptar më shpejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!