Fotogaleri/ Jeta në rrugët e dhunshme të Rusisë nga fotografi Petr Barabakaa.

E Enjte, 17 May 2018 19:24

Jeta në rrugë në çdo vend mund të jetë e ashpër dhe e vështirë, por në rrugët e Rusisë shpesh është e dhunshme dhe e pafalshme.

Të paktën kjo është përshtypja që të krijohet pasi të shohësh fotot e shkrepura nga fotografi nga Moska Petr Barabakaa.

Ai thotë se gjithmonë i ka pëlqyer të realizojë foto në rrugë nga njerëz të “çuditshëm” dhe fotogaleria e realizuar nga ai është vërtetë interesante.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.