Donald Trump thyen heshtjen mbi marrëdhënien me pornostaren

Saturday, 07 Prill 2018 16:58

Presidenti famëkeq i Shteteve të Bashkuara po bëhet çdo ditë e më shumë i tillë për shkak të skandalit të marrëdhënies së tij të fshehtë me yllin e pornos Stormy Daniels.

Stormy-Daniels-And-Donald-Trump-The-Blast.com_-e1522362533518.jpg

Pak javë më parë avokati i tij personal Michael Cohen ka pranuar se i ka paguar Daniels rreth 130 mijë dollarë në bazë të një kontrate konfidencialiteti.

Këto para shërbyen për t’i mbyllur gojën aktores së pornos megjithëse kjo metodë funksionoi për një kohë të shkurtër. Donald Trump për herë të parë ka pranuar të flasë rreth këtij skandali duke i’a lënë të gjithë fajin avokatit të tij.

664781-643353-stormy-daniels-donald-trump.jpg

Duke i’u përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në bordin e avionit “Air Force One”, kreu i shtetit tregoi se nuk është në dijeni të kësaj shume të paguar për Stormy Daniles.

“Nuk di asgjë se nga kanë dalë këto para” -u shpreh Trump teksa nënkupton se pyetjet lidhur me çështjen i duhen drejtuar avokatit të tij Michael Cohen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...