Një jave e re që vazhdon akoma me hënën e re në Peshore dhe me Afërditën në Akrep që vazhdon…
  DASHITë përgjithshmet: Kjo javë do të jetë plot me veprime dhe intensitet dhe mbi të gjitha me humor të mirë!…
Dashi Fundjava fillon me një acarim të vogël për shkak të trysnisë që keni kaluar gjatë gjithë javës në punë.…
Lexoni jo vetëm shenjën tuaj por dhe shenjën e Horoskopit tuaj, për shembull një person i lindur në 5 shtator…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Jupiteri do mundohet ta mbroje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite, por kjo…
Dashi-Shumë njerëz që keni pranë do të kërkojnë të kenë vëmendjen dhe kohën tuaj sot. Disa vërtetë mund të kenë…
Muajt që kaluan ishin intensivë me planetët reaksionarë dhe lëvizjet astrologjike që na bënë të punonim për të zbuluar qëllimin…
Sado që përpiqemi të jemi pjesë e shoqerisë dhe ti përshtatemi asaj, gjithsecili nga ne e ka një tipar të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni…
Mjaft me fat këtë të shtunë ku do të keni kohën e lirë për ti dedikuar vetes. Yjet ju thonë…
"Dielli përballë me asteroidin Astea nna tregon se si duhet te kalisim drrimin dhe kembenguljen me qellim qe te arijme…
Dashi – Pse dukeni kaq i shqetësuar? Pse keni një sjellje kaq negative? Me shumë gjasa kjo vjen nga ndikimi i…

Lajmet e fundit

INTERPOL-i dhe FSK-ja, dy betejat diplomatike të Kosovës me Serbinë

Bota Shqiptare

INTERPOL-i dhe FSK-ja, dy betejat diplomatike të Kosovës me Serbinë

Dy beteja diplomatike dhe politike po zhvillohen aktualisht ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit. E para, ndërlidhet me përpjekjet e Kosovës për anëtarësim në INTERPOL dhe kundërshtimet e vazhdueshme të Serbisë. Kurse e dyta...

Kriza e Brexit-it. Vazhdojnë përpjekjet e May për të qetësuar europianët

Globi

Kriza e Brexit-it. Vazhdojnë përpjekjet e May për të qetësuar europianët

Theresa May pritet t’i kërkojë liderëve të Bashkimit Europian ta mbajnë të hapur derën e negociatave të Brexit-it pas takimit 2-orësh e gjysmë të kabinetit të saj, i cili nxori...

Arsyeja pse humbi 90 kg duke u shndërruar në një “bishë” do t'iu habisë

Lifestyle

Arsyeja pse humbi 90 kg duke u shndërruar në një “bishë” do t'iu habisë

Ai peshonte 177 kilogramë dhe  vishte veshje XXXXL, por tani është një mal me muskuj dhe një mashkull tepër tërheqës. Ross Gardner, 39 vjeç nga Florida mori vendimin që i ndryshoi...

Sondazh

Nothing found!