Dashi-Gjatë kësaj të diele duhet ti kushtoni më shumë kohë dhe rëndësi, asaj që ka rëndësi vërtetë për ju. Qielli…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për të rregulluar krisjet në çiftet e vjetra dhe për të…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por…
Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Ende pasiguri në disa histori dashurie, ndjenjat kthehen si një vorbull dhe ju…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…
Dashi Shmangni fantazitë, sepse mund të përballeni me zhgënjime të mëdha. Më mirë qëndroni me këmbë në tokë. Financat do…
Dashi 21/3 - 20/4 Jeni të rrethuar nga një atmosferë pozitive e cila ju lejon që të shikoni çdo situatë…

Lajmet e fundit

Përplasen dy kamionë në Librazhd

Aktualitet

Përplasen dy kamionë në Librazhd

Një aksident mësohet të ketë ndodhur në hyrje të qytetit të Librazhdit, ku dy kamionë janë përplasur me njëri-tjetrin. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se nga ky aksident dyshohet se ka mbetur...

​Reagimi i Pogbës në Twitter pas shkarkimit të Mourinhos

Sport

​Reagimi i Pogbës në Twitter pas shkarkimit të Mourinhos

Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit, ylli i skuadrës angleze, Paul Pogba, e ka tallur portugezin në Twitter, duke e postuar një fotografi. Pogba dhe...

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Sport

Zlatan Ibrahimovic i jep fund fjalëve, konfirmon të ardhmen

Prej ditësh është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të lajmeve që e çojnë në disa prej klubeve më të rëndësishme të Evropës. Por Zlatan Ibrahimoviç i ka dhënë fund...

Sondazh

Nothing found!